Насильство в сім'ї неприйнятне!

Дата: 05.12.2022 12:33

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” 2001 року.

Основні завдання акції“16 днів проти насильства”:

• привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї;
  • активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;
  • сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

Центр надання соціальних послуг Торчинської селищної ради спільно із службою у справах дітей та інспектором сектору ювенальної превенції Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області також долучились до цієї акції. З метою інформаційної кампанії, першого грудня 2022 року було здійснено візит у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, з батьками та дітьми проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, щодо попередження дитячої злочинності та бездоглядності, жорстокого поводження щодо дітей, протидії домашнього насильства. Надано інформаційні матеріали та буклети.