Робота в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах щодо профілактики дитячої бездоглядності та протидії насильства

Дата: 02.12.2022 10:22

та протидії насильства

Відповідно до плану роботи служби у справах дітей селищної ради,  Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2022-2025 роки, з метою обстеження умов проживання дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи з батьками, 01 грудня 2022 року службою у справах дітей селищної ради організовано та проведено профілактичний захід (рейд) на територіях сіл Садів, Скірче, в якому взяли участь начальник служби – Руслана Христін, головний спеціаліст служби – Оксана Кучинська, фахівець соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради – Марія Подвернюк, інспектор сектору ювенальної превенції Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області – Каріна Антонюк .

Під час рейду обстежено умови проживання 5 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 184 КУпАП. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання, виховання та утримання дітей, роз’яснено статтю 150 Сімейного кодексу України.

Також в рамках проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», в сім’ях проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження дитячої бездоглядності, жорстокого поводження щодо дітей, протидії домашнього насильства.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради