Оголошення про засідання двадцять третьої позачергової сесії восьмого скликання

Дата: 18.11.2022 20:13

22 листопада  2022 року о 14.00 год. в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять третя позачергова сесія восьмого скликання.

На сесію запрошені депутати селищної ради, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату селищної ради, керівники підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включені до порядку денного наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії № 15/3 від 22.12.2021 року «Про бюджет Торчинської селищної територіальної громади на 2022 рік».

2.Про внесення змін до  Програми захисту  населення  і територій Торчинської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та цивільного захисту населення  в період воєнного стану на 2022 рік.

3.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального

підприємства «Торчинська районна лікарня Торчинської селищної ради» на 2022 рік».

4.Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення

частин (установ) та проведення заходів оборони та комплектування військових,

мобілізації та мобілізаційної підготовки в Торчинській територіальній громаді на 2022 рік.

5.Про внесення змін до Програми  благоустрою населених пунктів Торчинської селищної ради  на 2022 рік.

6.Про затвердження «Програми протидії екстремістським та терористичним проявам у Торчинській ТГ на 2022-2024 роки».

7.Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки  ВУЖКГ смт Торчин на 2022 рік.

8.Про  внесення зміни  до рішення Торчинської селищної  ради від 31.05.2021 року № 8/135 « Про погодження надання в користування мисливських угідь Луцькій районній організації Українського товариства мисливців і рибалок».

9.Про погодження надання  у користування мисливських угідь, для ведення мисливського господарства    Рожищенській  районній  громадській організації  Українського товариства мисливців і  рибалок.

10.Про погодження надання  у користування мисливських угідь, для ведення мисливського господарства   Державному   підприємству « Володимир-Волинське лісомисливське господарство »

11.Про скасування  за згодою сторін рішення Торчинської селищної ради від 14.09.2022 року № 21/32 « Про надання дозволу на розробку детального плану  території Торчинській селищній раді »

12.Про скасування  за згодою сторін рішення Торчинської селищної ради від 14.09.2022 року № 21/33 « Про надання дозволу на розробку детального плану  території Торчинській селищній раді »

13.Про  надання  дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації  Товариству з обмеженою відповідальністю

« Юкрейн Тауер Компані »

14.Про  надання  дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації  Товариству з обмеженою відповідальністю

« Юкрейн Тауер Компані »

15.Про  надання  дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, для будівництва, обслуговування і експлуатації повітряної ЛЕП-10 кВ Л  33-05 та трансформаторної підстанції ЩТП-10/0,4 кВ

16.Про виділення в натурі на (місцевості) земельних ділянок частки (паїв)

17.Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради.

18.Про затвердження розпоряджень, прийнятих селищним головою в міжсесійний період.

19. Різне.