Допомагаємо ЗСУ!

Дата: 23.08.2022 16:59

Війна продовжується…

Продовжуємо працювати і ми.

Завдяки вашій небайдужості, друзі, минулого тижня вдалося відправити на схід ще один автомобіль. Машинка поїхала в частину, у якій несе службу житель Сарнівки, Петро Т.

Отож, коротенький звіт: 50 тис.грн на цей автомобіль було зібрано жителями с.Хорохорин.

У селах Смолигів, Сарнівка, Дубичанське відповідальність за збір коштів взяв на себе місцевий священик Микола Омельчук. І завдяки місцевим жителям було зібрано ще 30 тис.грн.

Також до збору коштів долучився житель смт Торчин Мольчак Руслан, який надав 30 тис.грн.

Крім того, усі бажаючі мали можливість перераховувати гроші на картку.

Отож, за зібрані гроші вдалося викупити машину і навіть залишилися кошти, які плануємо використати для придбання наступного автомобіля (є ще три листи від військових частин з потребою в автомобілях).

Завдяки нашому незмінному волонтеру Щербюку Дмитру, автомобіль було закуплено в Польщі і доставлено в Україну. Тут машинка пройшла техогляд – замінили резину та виправили незначні поломки. До цього процесу долучилися небайдужі люди, і не лише нашої громади.

Під час відправлення на схід, автомобіль був загружений продуктами харчування (гуманітарний пункт Точинської селищної ради). Також долучилася до збору потрібних речей Ольга Щербюк, Оксана Кухарук та жителі с.Сарнівка.

Пальне для авто забезпечили Віталій Рудченко – 100л, Олег Ковальчук (м.Луцьк) – 100л, Андрій Мисковець (м.Луцьк) – 40л.

Автомобіль на передову доставили Олександр Красовський та Петро Ревуцький.

Як бачите, багато людей задіяно, багато коштів витрачено… І все заради одного – заради перемоги!

Тримайтеся, наші захисники! А ми обов'язково вам допомагатимемо!

Тільки разом зможемо подолати ворога!!!

Кожен на своєму фронті!

🇺🇦Слава Україні!