Вітання голови громади з Днем державного прапора

Дата: 23.08.2022 16:57

Шановні жителі Торчинської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Прапора України!!!

Дві горизонтальні смуги кольорів чистого неба і пшеничного лану сьогодні у всьому цивілізованому світі є символом мужності, міці, непереможності.

Сьогодні українські Захисники, звільняючи окуповані території, в першу чергу здіймають там прапори!

Ми – нація, яка ніколи не поступиться своєю мовою, вірою і територією!

Бог не обирає сильних, а дає сили тому, хто обирає. У нас є корінь і основа, тому обрали свободу! І здобудемо її над нацією убивць під блакитно-жовтим стягом!

Над нами Бог, за нами Україна без болю, пострілів і сліз. Нам підрізають крила, але ми будемо літати у мирній блакиті під Сонцем Волі !

Слава нації!

Слава вільному народу!

З повагою,

Голова Торчинської громади