Футбольна команда «ТОРЧИН» взяла участь у відкритому турнірі з міні-футболу серед ветеранів

Дата: 05.09.2022 16:48

Футбольна команда активістів та любителів спорту «ТОРЧИН» ( вікова група 40+) взяла участь у відкритому турнірі з міні-футболу серед ветеранів, який відбувся четвертого вересня у Соловичах, Турійського району.

Ігровий день вмістив в себе і напругу, і несподіванки, і посекундний відлік завершальних хвилин, й пенальті, щоб визначити сильнішого, й гіркоту поразки, ну і звичайно ж - радість перемоги.

В підсумку ФК «ТОРЧИН» задовільнився срібними нагородами та посів почесне друге місце!

Вітаємо і бажаємо подальших перемог!

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі