Відбувся круглий стіл «Соціальна підтримка жінок з інвалідністю"

Дата: 19.09.2022 16:43

13 вересня 2022 року в Торчинській ТГ було проведено круглий стіл «Соціальна підтримка жінок з інвалідністю, жінок, що виховують дітей з інвалідністю, жінок з вразливих груп населення (в тому числі для жінок з числа ВПО, з означених категорій жінок) в умовах дії воєнного стану».

В рамках Круглого столу взяли участь спеціалісти по роботі з людьми з інвалідністю Шабатовська Валентина Іванівна, начальник сектору соціального захисту населення Торчинської селищної ради, Турій Наталія Володимирівна, завідувачка відділення центру надання соціальних послуг Торчинської селищної ради, представниця органів місцевого самоврядування Хведченя Оксана Юліанівна – спеціаліст відділу документообігу Торчинської селищної ради, Мельничук Оксана Адамівна – представниця від проекту ГС «ВГО «НАІУ» Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», жінки з інвалідністю, жінки, що виховують дітей з інвалідністю, жінки з вразливих груп населення (в тому числі жінки з числа ВПО, з означених категорій жінок).

Під час заходу було обговорено поточну ситуацію в громаді щодо соціальної підтримки жінок з інвалідністю в умовах дії воєнного стану; надання матеріальної та фінансової підтримки означеним категоріям жінок від ГО, МБФ та МБО; обговорено питання важливості обслуговування соціальними працівниками означених категорій жінок під час дії воєнного стану.

Захід відбувався в рамках реалізації проєкту "Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації", який реалізує ГС "ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" в рамках проєкту ООН Жінки "Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні" за підтримки Уряду Канади.