Сьогодні линуть вітання з Днем народження очільнику Торчинської громади - Юрію Кревському

Дата: 26.09.2022 16:35

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, мудрий керівник, Голова Торчинської громади, ЮРІЙ КРЕВСЬКИЙ!

Стояти на чолі великої громади – відповідальна та почесна місія, яка потребує енергії та самовіддачі. Вам випало керувати громадою у непростий час. Але впевнені, що Ваша життєва позиція, працелюбність та любов до своєї справи додаватимуть наснаги в управлінні громадою!

Бажаємо Вам, шановний Юрію Михайловичу, стійкості духу, високих досягнень у відповідальній справі.

Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег та друзів, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

Плідної праці заради добробуту, миру та Перемоги!

З шаною та повагою,

колектив Торчинської селищної ради.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні