Допомагаємо Збройним Силам України

Дата: 12.10.2022 16:17

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та у приміщенні

У автомобілів на війні недовге життя. Це дуже потрібна річ, яка допомагає нашим воїнам, але, на жаль, служить недовго... бо війна...

До нас звернулися військові з 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з проханням допомогти з автомобілем. Але просили таку машинку, яка б могла безперешкодно долати польові дороги і була проста у використанні.

Порадившись, вирішили передати військовим УАЗ, який був на балансі Торчинської районної лікарні, адже така техніка уже не може використовуватися для транспортування хворих та надання першої медичної допомоги. Машинка стара, тому потребувала капітального ремонту.

Ремонтні роботи взяв на себе Дмитро Щербюк, уродженець Торчина, який постійно, від початку війни, займається волонтерською діяльністю на підтримку ЗСУ.

Для придбання запчастин кошти зібрали працівники лікарні, які віддали свій одноденний заробіток. У сумі це вийшло 20 тисяч гривень.

Перед виїздом, традиційно, загрузили автомобіль продуктами харчування та багатьма потрібними речами.

Олександр Красовський доставив автомобіль на передову. Натомість, по дорозі назад, привезли два автомобіля, які потребують ремонту.

Дякуємо усім, хто допоміг закупити пальне для доставлення УАЗа на передову: Василю Виголінському, Олександру та Юрію Красовським, Юрію Бабаку, Олександру Кондисюку, Руслану Шепелюку, Миколі Громі, Дмитру Щербюку, Миколі Тимощуку.

Війна нас гуртує і гартує! Ми всі разом хорошими справами наближаємо перемогу!!!

Україна вистоїть! 💙💛

Слава Україні!