Акція "Зігріймо українських воїнів"

Дата: 18.10.2022 16:14

Наближається холодна пора року. Тому небайдужі мешканці Торчинської громади вже думають, як зігріти українських воїнів на фронті.

Підприємці Микола-старший і Микола-молодший Тимощуки, які займаються шиномонтажем, зініціювали виготовлення буржуйок для наших оборонців

- Щоб зібрати кошти на необхідні матеріали, ми вирішили знизити вартість наших послуг. Натомість різницю в ціні пропонуємо залишати у прозорій скриньці з написом: "На потреби ЗСУ". Скриньку офіційно опломбовано. Кожен може вкинути туди посильну суму, - каже підприємець.

Виготовляти буржуйки планують на території шиномонтажу. До роботи на платній основі залучатимуть місцевих зварювальників. За попереднім задумом, буржуйки мають бути багатофункціональними, аби солдати могли не лише зігрітися, а й висушити одяг, взуття, приготувати їжу тощо.

Зазначимо, що долучитися до цієї доброї справи може кожен. Адреса шиномонтажу: селище Торчин, вулиця Луцька, 39.