Відкриття меморіальної дошки Вадиму Мудросі

Дата: 20.10.2022 16:07

У селі Білосток на фасаді місцевогр навчального закладу встановлено меморіальну дошку Вадиму Мудросі – уродженцю цього села, який загинув під час бойових дій у російсько-українській війні.

З нагоди відкриття меморіальної дошки 19 жовтня перед будівлею школи зібрався велелюдний мітинг-реквієм. Участь у ньому взяли представники Торчинської селищної ради, учні, працівники школи, рідні, побратими, односельчани...

Пам’ять загиблого Героя вшановано хвилиною мовчання. Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам полеглого.

*****************************

Йому було 26. Весна запізнилась лише на 9 днів, щоб Вадим зустрів свій 27 день народження.

Молодий, красивий, завжди усміхнений і привітний - радів життю, вчився, працював, займався улюбленою справою. Зростаючи у люблячій сім’ї, в його серці не було місця злості і жорстокості. Вадим був гордістю для батьків, вірним другом, надійною опорою для менших братиків та сестричок.

Після закінчення школи для себе обрав напрям «Харчові технології». Вчився, підробляв, заробляв на мрію. Дуже хотів власний автомобіль. Працював за кордоном. Якраз напередодні війни повернувся з Чехії. Якими ж радісними були дні перебування вдома: мама..тато… брати і сестри…старенька бабуся, яка так завжди чекала на нього вдома….друзі та знайомі. Життя вирувало і все складалось так, як хотів Вадим….

23 лютого…Дзвінок… З’явитись до військомату….

24 лютого …ранок …. ВІЙНА….

«Мамо, все добре», - час від часу читала короткі повідомлення його мама і від того на крапельку ставало легше. Лише на крапельку. Бо більше нічого не знала, що із сином вже наступної миті там, на війні.

«Мамо, моліться за мене»….

...Загинув!!! Захищаючи Україну!!! Віддав своє молоде життя, аби ми мали можливість жити у вільній державі!!!

Пам'ять про героя житиме вічно у наших серцях!!!

Слава Героям України!

Вічна і світла пам'ять!!!