В Городинях відкрили меморіальну дошку загиблому в російсько-українській війні МИХАЙЛУ КУХАРЧУКУ

Дата: 28.10.2022 15:16

Участь у заході взяли рідні героя, мешканці села, представники місцевої влади.

За проханням матері загиблого воїна, меморіальну дошку розмістили на Обеліску слави в Городинях.

Місцевий священик відслужив молебень та звернувся до присутніх з невеликою проповіддю. Священослужитель закликав любити Україну та змінитися внутрішньо, зробити правильні висновки з подій минулого і сучасного. Адже це – основа розбудови держави.

Потому присутні відвідали кладовище, де похований Михайло Кухарчук, де громада спільно помолилась за усіх Героїв України, які віддали своє життя за незалежність і свободу української нації.

Михайло Кухарчук народився і виріс в Городинях. Навчався у місцевій школі. Після закінчення школи продовжив навчання у Торчинському професійному ліцеї.

25 лютого був призваний на службу у Збройні Сили України.

Загинув Михайло Кухарчук 11 березня 2022 рок під час виконання бойового завдання на Київщині.

У Михайла залишилася дружина та маленький синочок Дмитро. А після смерті Героя народилася ще й донечка Анна.

Михайло Кухарчук - Герой, який з перших днів російської агресії прийняв бій з ворогом. Саме завдяки таким, як він, зірвалися плани москви взяти Київ за три дні. Саме завдяки хоробрості українських воїнів зірвався запланований бліцкриг агресора весною.

Пам’ять про Героя завжди буде жити у наших серцях!