Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Торчинській громаді

Дата: 08.11.2022 14:50

У співпраці з Церквою адвентистів сьомого дня в рамках проекту "Пакет турботи" від HUMEDICA було надано допомогу людям, які тимчасово проживають на території Торчинської громади у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни.

Щиро дякуємо за співпрацю Віктору Власюку та Володимиру Овчаренку, пасторам Церквою адвентистів сьомого дня.

Крім того, ВПО отримали спальні набори, підгузки та засоби гігієни завдяки співпраці з БФ "Повернення дитинства", Олександрою Лисак та Оксані Кухарук, які постійно підтримують наших ВПО.

Також щиро дякуємо Тетяні Янчук, яка змогла організувати отримання допомоги ВПО, які цього потребують.

Так хочеться, щоб люди, які тимчасово проживають у нашій громаді, відчували, що не залишилися наодинці зі своїми проблемами. Повсякчас багато людей дбають, аби ваше проживання в Торчинській громаді було комфортніше.

Разом, згуртувавшись, ми можемо зробити багато хороших справ.

Бо краще допомагати, ніж просити допомоги.

Поки маємо можливість – допомагаємо!