День Державності у Торчинській громаді

Дата: 29.07.2022 12:25

Вперше в історії, сьогодні, 28 липня 2022 року, Торчинська громада разом з усією Україною відзначає День Української Державності.

Заходи до Дня Української Державності у центрі Торчинської громади – селищі Торчин розпочалися з урочистостей.

Під час виконання Державного Гімну України на флагштоці підняли Державний Прапор України. З вітальним словом виступив заступник Торчинського селищного голови Віталій Франчук.

Далі заходи продовжилися у КЗ «Торчинська публічна бібліотека». Присутні мали можливість ознайомитися з інформаційним переглядом літератури «Українська державність: минуле та сучасність», презентацію якого провели працівники бібліотеки.

Після чого учасники заходу пройшли до Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового, де відбулася історико-патріотична година «Україна – держава з тисячолітньою історією». Під час заходу присутні дізналися про етапи державотворення в Україні, прослухали пісню про Україну у виконанні Анни Скулінець та всі разом у супроводі ансамблю викладачів Торчинської дитячої музичної школи виконали пісню «Ой у лузі червона калина».

По завершенню заходу учасники ходою пройшли до Меморіалу слави та поклали квіти до пам’ятника борцям за волю та незалежність України.