Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 15.11.2022 16:04

Повна назва документа державного планування: проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території на земельні ділянки загальною площею 8,2977га., земельна ділянка №1 площею 4,1500га. кадастровий номер 0722880900:04:000:2533, земельна ділянка №2 площею 4,1477га. кадастровий номер 0722880900:04:000:2322, для будівництва інкубаторію за межами населеного пункту с.Буяни Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області.

Підстава для розроблення: розроблений згідно рішення Торчинської селищної ради №15/32 від 22 грудня 2021 року, завдання на розроблення детального плану території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Торчинська селищна рада Волинської області.

Розробники проєкту містобудівної документації та розділу "Охорона навколишнього середовища": ТзОВ "ГЕО-ЛЕНДС"

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкт документа державного планування Детального плану території на земельні ділянки загальною площею 8,2977га., земельна ділянка №1 площею 4,1500га. кадастровий номер 0722880900:04:000:2533, земельна ділянка №2 площею 4,1477га. кадастровий номер 0722880900:04:000:2322, для будівництва інкубаторію за межами населеного пункту с.Буяни Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 10 листопада 2022 року на сайті Торчинської територіальної громади та триватиме до 10 грудня 2022 року.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом документу державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: 45612, Волинська обл., Луцький р-н, смт Торчин (Торчинська селищна рада Волинської області).

Зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до: 45612, Волинська обл., Луцький р-н, смт Торчин (Торчинська селищна рада Волинської області).

Строк подання зауважень і пропозицій приймається  до 10 грудня 2022 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання: громадські слухання відбудуться 13.12.2022 р. о 12.00 год. у вигляді презентації в приміщенні Торчинської селищної ради.