Відбудеться позачергова сесія Торчинської селищної ради

Дата: 21.10.2022 19:23

24 жовтня  2022 року об 11.00 год. в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять друга позачергова сесія восьмого скликання. На сесію запрошені заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату селищної ради, керівники підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включені до порядку денного наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного двадцять другої позачергової сесії восьмого скликання.

2. Про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єкта малої приватизації.

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 31.05.2021 року № 8/4 «Про затвердження структури та штатного розпису будинків культури Торчинської селищної ради».

4. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення терміном на 1 (один ) рік, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Торчинської селищної ради відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022 року № 2145-IX сільськогосподарському приватному підприємству «Дружба».

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТзОВ «Торчинський універмаг Луцької райспоживспілки».

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТзОВ «Торчинський універмаг Луцької райспоживспілки».

7. Різне.

Селищний голова                                                                 Юрій КРЕВСЬКИЙ