Відбудеться позачергова сесія Торчинської селищної ради

Дата: 13.09.2022 16:47

14 вересня 2022 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять перша сесія восьмого скликання Торчинської селищної ради.

На сесію запрошені заступників селищного голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, старост сіл, начальників відділів та спеціалістів виконавчого апарату селищної ради, керівників підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включені до порядку денного наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного двадцять першої позачергової сесії восьмого скликання.
  2. Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей.
  3. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для

продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Торчинської селищної ради.

1. Про приватизацію об’єктів комунальної власності Торчинської

селищної ради.

1. Про внесення змін до рішення сесії Торчинської селищної ради від 30 листопада 2020 року № 1/16 «Про затвердження структури виконавчих органів».

6. Про затвердження Положення про інспектора з благоустрою Торчинської селищної ради.

7.  Про утворення місцевої пожежної охорони Торчинської селищної

ради.

1. Про передачу об’єктів комунальної власності ВУЖКГ смт Торчин.
  2. Про призначення в порядку переведення без проведення конкурсу

директора Веселівського закладу дошкільної освіти «Капітошка» Торчинської селищної ради Горошко Н.Ю.

1.  Про призначення в порядку переведення без проведення конкурсу

директора Садівського ліцею Торчинської селищної ради Кравчук О.М.

1.   Про продовження строку дії контракту з Луцюк О.В.
  2.  Про продовження без проведення конкурсу строку дії контракту з

Притульською Т.Ю.

1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення закладів торгівлі і громадського харчування.
  2.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової

оцінки земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації повітряної ЛЕП- 10кВ Л33-05 та ЩТП-10/0.4кВ.

1.  Про затвердження детального плану території земельної для

будівництва та обслуговування магазину, кафе-бару, аптеки.

1.  Про затвердження детального плану території земельної ділянки для

будівництва та обслуговування Храму святителя Стефана.

1. Про виділення в натурі на (місцевості ) земельної ділянки частки(паю).
  2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки (цільове призначення якої змінюється) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сільськогосподарського призначення.

20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай).

21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для обслуговування приміщення критого току та зерносховища, господарського складу, приміщення навісу, стоянки автомашин для передачі в оренду.

23. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для обслуговування приміщення телятника (господарський двір).

24. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування приміщення колишньої їдальні.

25. Про надання дозволу на розроблення експертної оцінки земельної ділянки для роздрібної торгівлі та комерційних послуг.

26. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства.

27. Про передачу у постійне користування земельної ділянки для ведення лісового та мисливського господарства.

28.Про надання дозволу на складання проекту детального планування території для встановлення та експлуатації базової станції мобільного зв’язку та інтернету.

29. Про розгляд депутатського звернення.