І ще один автомобіль відправлено на фронт

Дата: 25.07.2022 10:27

Завдяки фінансовій підтримці жителів Хорохорина та Михайлівки придбано автомобіль для бригади, у якій несе службу наш Захисник, житель даного села.

На зустрічі з хорохоринцями голова громади подякував усім, хто долучився до збору коштів. Юрій Михайлович зазначив, що з дня оголошення війни на фронт вдалося відправити більше десятка автомобілів. І все це завдяки небайдужим людям, які з перших днів війни і до цього часу долучаються до даних ініціатив.

Місцевий священик здійснив чин освяченя автомобіля. Всі присутні молилися за мир та за те, аби цей автомобіль став у нагоді нашим воїнам для наближення перемоги.

Місцеви жителі наповнили машинку різними смаколиками: печиво, тушонки, крупи, пироги поїхали на передову. Крім того, Тетяна Янчук, жителька Торчина, посприяла, аби захисники отримали каремати, спальні мішки, спідня білизна, носки, кепки, фляги для води та інші потрібні речі. Родина Лисаків, Василь та Оксана, з Торчина теж долучилися до довантаження автомобіля продуктами, а також надали знезаражуючі таблетки для води ( дуже важлива і потрібна річ у умовах ведення бойових дій).

Також вдячні місцевим жителям, які забезпечили автомобіль пальним, аби доставити його на передову.

Авто уже доставлено до місця призначення.

Військові задоволені. Сказали, що це те, що треба, аби оперативніше реагувати на різні воєнні ситуації.

А ми сподіваємося, що вклад, який ми робимо, кожен на своєму місці, наблизить перемогу.

Ми нездоланні - поки разом!

Слава Україні!

Героям Слава!!!