Заходи, спрямовані на запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності

Дата: 16.08.2022 14:54

Відповідно до плану роботи служби у справах дітей селищної ради,  Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2022-2025 роки, з метою обстеження умов проживання дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, проведення профілактичної роботи з батьками, 15 серпня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно з фахівцем соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради проведено профілактичний захід (рейд) на територіях сіл Садів, Скірче, Воютин, Білосток, селища Торчин.

Під час рейду обстежено умови проживання сімей, які перебувають на обліку служби у справах дітей селищної ради по причині ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання, виховання та утримання дітей, роз’яснено статтю 150 Сімейного кодексу України, статтю 184 КУпАП.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради