Нова дитяча локація з'явилася у селі Городині Торчинської громади

Дата: 21.07.2022 09:52

Елементи дитячого майданчика були закуплені ще до нового року. Але було прийняте рішення встановлення дитячого майданчика перенести на весну.

Отож, завдяки спільним зусиллям жителів та старости села Віктора Петрука були встановлені дитячі конструкції біля школи. Місцеві активісти планують облаштувати на дитячому майданчику ще пісочницю та встановити лавочки.

Крім того, під час візиту, голова громади Юрій Кревський разом з вчителем фізкультури Андрієм Шульгачем передали старості волейбольну сітку та м'яч, аби молодь села мала можливість активно проводити своє дозвілля.

"Не зважаючи на складний час, чимало різноманітних труднощів, - зазначив Юрій Михайлович, - ми стараємось працювати для дорослих і дітей. Адже потреба у заняттях спортом не зникла, як і дитячі бажання гратися. Ми повинні робити усе, щоб діти якомога менше відчували, що у країні іде війна. Думаю, що цей майданчик сприятиме кращому настрою наших дітей".