Ще один наш воїн-захисник став янголом-охоронцем на небесах

Дата: 15.07.2022 09:42

14 липня провели в останню путь нашого героя - ВАДИМА МАРУШКА, уродженця села Смолигів.

Вадим був учасником АТО. Потім повернувся додому. На превеликий жаль, не надовго. Обов’язок чоловіка, громадянина, воїна покликав його знову – коли 24 лютого росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Воював... був поранений... Але трагічна смерть його застала вдома під час ротації.

...Було всього багато: квітів, людей, сліз. Прийшли всім миром: від старого й до малого, і стали на коліна. Друзі, рідні, односельці. Враження, що два села - Смолигів і Сарнівка - злилися однією живою річкою жалоби.

Найважче було бачити матір та сестру біля труни.

Але ця людська стіна, ця сила, яка в той день тримала небо над рідними, дає надію встояти як окремій сім’ї, так і всьому народу!

Молімося за душу Вадима!

Вічна та світла пам'ять Захиснику України!!!