Хороші справи робити легко

Дата: 28.06.2022 12:36

Усі ми потребуємо підтримки у цей непростий час: хто матеріальної, хто моральної.

Але найтривожніше живеться тим, чиї діти, чоловіки, брати, батьки, друзі, родичі зараз захищають Україну від ворога. Бо кожен день чекають дзвіночка від рідних, кожен день засинають з молитвою до Бога про збереження життя їхнім рідним та за перемогу України.

Такі сім'ї заслуговують на особливу увагу та повагу.

До голови Торчинської громади звернулися представники Цервки Віри Євангельської з Торчина з пропозицією підтримати сім'ї військовослужбовців.

В рамках співпраці було підготовлено та розвезено 165 продуктових наборів.

Різні були реакції у людей: хто дякував, хто плакав, а хтось казав, що не потребують допомоги, а інші вирішили передати продуктові набори військовим.

Але головне у цьому всьому - шана та моральна підтримка тих, хто зараз цього найбільше потребує - родинам наших Захисників.

?Молимося усі, аби був мир в Україні!

?Молимося, щоб усі, хто зараз боронить нашу державу, повернулися додому живими і здоровими!

??Дякуємо нашим воїнам!

??Висловлюємо слова пошани їхнім сім'ям!

?І розуміємо, що в єдності наша сила, і в підтримці один одного у цей непростий час!

??Слава Україні!??

??Героям слава!??