Проект "Укриття рятує життя" реалізовано в Торчинській громаді

Дата: 24.06.2022 12:18

24 червня відбулася фінальна зустріч представників команд, які реалізовували свої ідеї в рамках проєкту «Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині для запровадження сталих демократичних принципів формування та реалізації місцевої політики» за підтримки Волинський Інститут Права .

? Торчинська громада спільно з РО “MoloDizhka” / ГО "МолоДіжка" реалізовували проєкт "Укриття рятує життя", в рамках якого були проведені навчальні семінари у Садові та Смолигові з надання першої домедичної допомоги та кібергігієни у військовий час.

Крім того, було організовано мистецьку акцію з розмальовування стін укриття ОЗЗСО Торчинський ліцей. Також було закуплено бензинову міні-електростанцію.

?Приємно, що наш проєкт має продовження і уже є домовленості щодо реалізації ще одного проєкту: "WI-FI у вашому укритті". Сподіваємося, ці активності допоможуть з першого вересня розпочати офлайн-навчання у нашій школі.

?На зустрічі кожна команда поділилася результатами реалізації проєктів, поговорили про плани на майбутнє. Адже, життя продовжується, і зараз, як ніколи, треба працювати. Роботи у громадського сектору багато. Можливостей - теж!

Тому - до роботи, друзі!!!

?Визначаємо пріоритети, складаємо плани - і вперед! До реалізації нових проєктів!

??Це наш вклад у перемогу!