До Зелених свят наводимо лад

Дата: 10.06.2022 17:16

????Торчинська селищна рада повідомляє власників приватних домогосподарств, усі підприємства, установи, організації, комунальні підприємства, заклади громадського харчування, навчальні, торгові та комерційні заклади про необхідність скошення трави на закріплених за ними територіях громади. Також нагадуємо про необхідність виконання робіт із прибиранню території від сміття, видалення порослі та кущів.

????Прохання здійснити заходи з благоустрою до Зелених свят і виконувати їх регулярно.

????Додамо, що за порушення Правил благоустрою територій населених пунктів винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України «Про благоустрій населених пунктів» – накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.