1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 09:05

Дорогі діти Торчинської громади!

Вітаю усіх вас з прекрасним святом радості та надії –

Міжнародним днем захисту дітей!

Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку із бойовими діями на території областей нашої держави. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Тому 1 червня – це не лише свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими.

Діти – наш найдорожчий скарб, наше майбутнє! Щиро дякую всім, хто своєю працею сприяє становленню юного покоління, тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла та любові.

Дорогі наші діти, зростайте здоровими та радісними, прославляйте свою родину та рідний край! Аби ніщо не затьмарювало ваші дитячі мрії, ми - дорослі, влада, громадськість, школа - будемо стояти на захисті вашого безпечного майбутнього, зробимо усе можливе, щоб ви були зігріті теплом і любов’ю, підростали фізично й духовно здоровими, талановитими і неодмінно стали гордістю нашої держави!

Бажаю всім дітям України мирного неба над головою!

Торчинський селищний голова                                    Юрій КРЕВСЬКИЙ