Як подолати панічну атаку та зупинити кровотечу: поради фахівців

Дата: 18.03.2022 12:23

Торчинської громади розповіли, як правильно надати першу домедичну допомогу та зберігати психологічну рівновагу в умовах війни.

Навчання для всіх зацікавлених провели фахівці Центру реабілітації учасників бойових дій.

Лікар Олександр Солобчук, якому доводилося працювати в умовах бойових дій, поділився власним практичним досвідом. Медик розповів, як правильно сформувати аптечку та надати домедичну допомогу до приїзду швидкої. Також Олександр Солобчук поінформував, як і чим зупинити кровотечу, як відновити прохідність дихальних шляхів у людини без свідомості. Протягом лекції медик надав безліч корисних практичних порад, які стануть у нагоді в критичних ситуаціях.

Психологиня Любомира Казмірчук відповіла на всі питання присутніх. Зокрема, як реагувати на новини, як зберегти психологічну рівновагу та подолати панічну атаку, як заспокоїти дітей, коли звучить сирена і треба йти в бомбосховище. До слова, Любомира Казмірчук порадила не ігнорувати сигнали про повітряну небезпеку і без паніки ховатися у безпечні місця.