Зверніть увагу!

Дата: 14.03.2022 11:24

З метою вчинення нотаріальних дій або проведення державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в регіонах, де у громадян України, іноземців та осіб без громадянства обмежена можливість обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи або вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню 25- і 45-річного віку, особи можуть пред’являти  документ, строк дії якого закінчився, або документ, що посвідчує особу, до якого своєчасно не вклеєна фотокартка. Такий порядок діятиме до відповідного нормативного врегулювання або відновлення роботи ДМС у повному обсязі.

Також звертаємо увагу на затвердження Тимчасового порядоку внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон (постанова КМУ від 28.02.2022 № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон»).