Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій!

Дата: 11.03.2022 11:17

Шановні жителі Торчинської громади!

Закликаємо вас бути свідомими, не спалювати суху траву та сміття, не провокувати виникнення пожеж в екосистемах. Дим і полум’я негативно впливають не тільки на фізичний, але й на психологічний стан громадян!

Підпалюючи сухотрав’я, ви допомагаєте не країні, а ворогу, оскільки кожен виїзд пожежного авто – це не лише затрачений час та сили рятувальників, а й пальне, якого і так бракує усім. Для ліквідації пожеж сухотрав’я загалом задіяні 12 одиниць пожежної техніки та 35 чоловік особового складу ГУДСНС України у Волинській області та місцевої пожежної охорони краю.

Рятувальники нагадують волинянам, які забули, або свідомо під час війни продовжують підпалювати сухі трави та чагарники - за спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність!

Минулоріч в Україні у 18 разів збільшили розмір штрафів за спалювання сухої трави. Так, за таке порушення, вчинене на будь-якій території, громадянин замість 170 грн штрафу сплачує 3060 грн. А за підпал сухостою на території природно-заповідного фонду штраф становить від 6120 до 30 600 грн!

Пам’ятайте! Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій!

иняни!