Дата: 14.03.2022 11:08

Оплата за комунальні послуги у сьогоднішніх умовах – це порятунок комунальної служби, яка працює зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів.

Поки Збройні сили України героїчно забезпечують нам захист, ми у тилу дбаємо і про безпеку тих, хто сюди тимчасово переїхав, і про свою громаду.

Вже сьогодні комунальне підприємство Торчина працює на межі своїх можливостей. ????Однак, без грошових надходжень вони не зможуть виконувати свою роботу.

Уникнути сміттєвої кризи допоможе відповідальне ставлення мешканців до сплати комунальних послуг.

Вивезене сміття – як ознака того, що у громаді безпечно і всі процеси під контролем. І чи буде так далі - залежить від кожного з нас.

Тому просимо усіх, хто має можливість, вчасно здійснювати усі комунальні платежі.