Дата: 05.03.2022 11:00

Депутати Торчинської селищної ради звернулася до світових лідерів про закриття неба над Україною для ворожих літаків та ракет.

Звертаючись до президентів США, Франції та канцлера Німеччини обранці констатували, що українська нація мужньо веде боротьбу проти російського загарбника, завдає ворогу втрат на землі і у повітрі. У безсилій люті московський агресор вдається до варварських бомбардувань українських міст та сіл, знищує цивільне населення і критичну інфраструктуру, створює гуманітарну катастрофу.

Депутати Торчинської селищної ради закликали негайно закрити повітряний простір над Україною та надати новітні системи ППО і ПРО, як єдиний варіант гарантувати безпеку мирним мешканцям наших міст та сіл, зберегти критичну інфраструктуру, убезпечити країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

Ми очікуємо рішучих дій, притаманних справжнім лідерам демократичного світу. Ми щиро сподіваємося, що Ви прагнете увійти в історію, як люди, котрі зробили все можливе, аби не допустити геноциду українського народу і захистити основоположні цінності цивілізованого світу.

Підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами за право існувати!