Правила поведінки під час комендантської години

Дата: 25.02.2022 13:22
Кількість переглядів: 1978

По всій Україні 24 лютого запровадили комендантську годину. Вона діятиме з 22:00 по 07:00 ранку. У цей проміжок часу мешканці населених пунктів повинні дотримуватися певних правил.  Насамперед, у ці години заборонено перебувати на вулицях населених пунктів усім жителям, окрім працівників екстрених служб та тих осіб, які забезпечують життєдіяльність громади.

Селищний голова Юрій Кревський закликає жителів громади зрозуміти всю серйозність ситуації  та виконувати необхідні вимоги.

Правила поведінки під час комендантської години:

• Старайтеся повертайтесь додому вчасно.
  • У темну пору доби без нагальної потреби не вмикайте світло в оселях та на подвір’ях.

Якщо ви вийшли на вулицю під час комендантської години за крайньої потреби, то майте з собою документи, які засвідчують особу. Це стосується навіть працівників критичної інфраструктури