Анкетування з метою визначення безпекових проблем в громаді

Дата: 18.02.2022 16:19

Першим кроком в імплементації проєкту "Безпечна громада - спільний інтрес" є проведення анкетування серед молоді та інших верств з метою визначення безпекових проблем, шляхи їх вирішення та узагальнення інформації (передбачається паперове та онлайн опитування).

Запрошуємо кожного долучитися на декілька хвилин до опитування, адже безпека - це наш з вами спільний інтрес!

Максимальний репост вітається!

Волинський Інститут Права

Довідково:

Ініціатива «Безпечна громада - спільний інтерес» реалізовується в рамках конкурсу малих адвокаційних грантів, який реалізується в рамках проєкту «Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині для запровадження сталих демократичних принципів формування та реалізації місцевої політики», що реалізується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів чи спікерів і жодним чином не відображають точку зору Національного фонду на підтримку демократії (NED).