Надання соціальних послуг в Торчинській громаді

Дата: 28.01.2022 16:39

У будь-якої людини чи родини можуть трапитися прикрі обставини, які погіршують якість життя, заважають нормальному  розвитку та діяльності. Часто їх не виходить подолати самостійно. Ці обставини можуть бути зумовлені такими чинниками, як невиліковна хвороба, інвалідність, безробіття, похилий вік та інші. В українському законодавстві це називається складними життєвими обставинами. У свою чергу, соціальні послуги – це дії, які спрямовані на подолання таких складних життєвих обставин (соціальна підтримка), мінімізацію їх наслідків (соціальне обслуговування) та на профілактику (соціальна профілактика).

Соціальні послуги може отримати кожен, хто їх потребує за місцем проживання чи перебування.

У Торчинській громаді соціальні послуги надає центр надання соціальних послуг Торчинської селищної ради.

Просимо небайдужих людей звернути увагу на осіб/сімї, які перебувають в складних життєвих обставинах, або мають найвищий ризик потрапляння у такі обставини, та повідомити центр надання соціальних послуг (за адресою: Торчин, вул. Незалежності 82)  для надання таких послуг як догляд вдома (за місцем проживання), стаціонарний догляд, інформування та інші базові соціальні послуги.