Шалені емоції: чим дивував турнір з міні-футболу "Різдвяний кубок Торчинської громади"

Дата: 09.01.2022 10:28
Кількість переглядів: 2045

9 січня в Торчині відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2009-2012 р.н. «Різдвяний Кубок Торчинської громади»!

В турнірі взяли участь чотири команди гравців.

Вітаючи присутніх, селищний голова Юрій Кревський, побажав усім учасникам цікавої та результативної гри.

Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Особливо гаряче було під час гри переможців турніру з гостями турніру: головою громади Юрієм Кревським, футболістами Віктором Хомченком, Олександром Чепелюком, організаторами турніру Андрієм Главацьким та Ігорем Янченком.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам, не забули і про кращих гравців. В урочистій церемонії нагородження взяли участь голова Торчинської громади Юрій Кревський, футболісти Віктор Хомченко та Олександр Чепелюк, які привітали хлопців з хорошою грою і відзначили, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу серед дітей так і виявлення нових талантів. Останні вручили юним футболістам подарунки.

Хочемо подякувати за співпрацю Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20 , який уже вкотре підтримує молодь Торчинської громади у проведенні спортивних змагань.

Торчинська громада - спортивна громада!