№30 Придбання нового трактора для ВУЖКГ смт Торчин

Дата: 31.12.2021 16:22

№30 Придбання нового трактора для ВУЖКГ смт Торчин

Сьогодні, 31 грудня, автомобільний парк Виробничого управління житлово-комунального господарства смт Торчин поповнився новеньким трактором та комплектуючими о нього.

З метою покращення виконання робіт з благоустрою на території Торчинської громади за кошти місцевого бюджету було придбано трактора МТЗ-892 "БІЛОРУС". Його вартість - 570 тис.грн.

Крім цього, закуплено навантажувач тракторний (124 тис.500грн), ківш (32 тис.грн), захоплення для піддонів (15 тис.300грн), відвал 2.5м (23 тис.800грн).

В цілому, на закупівлю трактора та комплектуючих з місцевого бюджету було виділено 765 тис 600грн.

Нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл громади та забезпеченню комфортних умов проживання населення у сільській місцевості.