№27 Оновлення матеріально-технічної бази гімназії та будинку престарілих в Білостоці

Дата: 29.12.2021 10:20

Цьогоріч серйозним ударом для бюджету громади стало зростання ціни на газ. На початку року важко передбачити цінову політику газу, тим більше з таким ростом цін на газ.

До слова, в Торчинській громаді 70% комунальних закладів опалюються газом.

Тому, перед початком опалювального сезону керівництво громади вирішило рухатися у напрямку заміни газових котлів на твердопаливні. Ці роботи будуть виконуватися в першу чергу у тих закладах, де найбільша витрата теплової енергії.

Першим у списку є відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Білосток.

Встановлення твердопаливних котлів – не така уже й легка робота, як може видатися на перший погляд: виготовлення проектної документації, облаштування приміщення для встановлення котлів, будівництво димоходів, численні дозволи та перевірки тощо .

Але процес уже розпочато: на даний момент виготовлена проектно-кошторисна документація на встановлення твердопаливних котлів в Будинку престарілих села Білосток та виконано експертизу.

На це з місцевого бюджету витрачено 27 тис.грн.

Після закінчення опалювального сезону будуть виконані роботи із заміни котлів.

Не можемо оминути поза увагою Білостоцьку гімназію, у якій цього річ було виконано немало робіт для покращення матеріально-технічної бази.

Так, за кошти місцевого бюджету були виконані ремонтні роботи в коридорі (10 тис.грн), замінено насос тиску в котельні навчального закладу (15тис.грн), закуплено кухонний інвентар. За кошти освітньої субвенції закуплено комплект: стінка та учительський стіл (10 тис.грн).

Крім того, до створення комфортних умов в закладі постійно долучається місцеве фермерське господарство «Міжгір»я» (керівник ФГ Франчук А.А.).

Так, за фінансової підтримки ФГ «Міжгір»я» були виконані ремонтні роботи даху їдальні, ремонт дорожнього покриття на шкільному подвір»ї, облаштування клумб на території гімназії.

Увесь колектив Білостоцької гімназії вкладає свої сили, вміння, вільний час для надання привабливого вигляду навчальному закладу.

Дякуємо усім, хто допомагає робити нашу громаду кращою.

Без ініціативних, небайдужих людей зробити це набагато важче.

Бо наша сила – у єдності!