#25 Оздоблення центральної площі Торчина святковими декораціями

Дата: 28.12.2021 10:13

Зрозуміло, що однієї ялинки не достатньо для створення святкової атмосфери під час новорічних свят у Торчинській громаді.

Поштовхом до чогось нового став приїзд Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20 на відкриття ялинки в Торчині 19 грудня.

У розмові з головою Торчинської громади Юрієм Кревським домовилися, що наступного разу Вячеслав Володимирович приїде подивитися на гарно оздоблену площу.

Так і сталося! Юрій Михайлович "загорівся" ідеєю оздоблення площі святковими декораціями та став головним натхненником даної ініціативи. В результаті - менше, ніж за десять днів вдалося перевтілити центр Торчина та надати йому святкового вигляду.

Погодьтеся - результат хороший!

І, головне - все це вдалося втілити в життя, не витративши коштів з місцевого бюджету.

Багато людей взяли участь у створення цієї краси!

Хочемо висловити вдячність усім, хто долучився до хорошої справи: працівникам ВУЖКГ смт Торчин, жителям Торчинської громади Бохіну Ярославу, Кревському Олександру, Виголінській Наталії, ПП Красовському Олександру, керівникам студії Чарівне Янголятко, ОЗЗСО Торчинський ліцей та усім, хто допоміг зробити святкову атмосферу в Торчині.