Підписано Меморандум про співробітництво з відділом Центру пробації у Волинській області

Дата: 28.12.2021 10:10

28 грудня  відбулася зустріч голови Торчинської територіальної громади Юрія Кревського з начальником Луцького районного відділу Центру пробації у Волинській області - Аллою Павловською, в ході якої були підведені підсумки спільної роботи за 2021 рік. А також обговорені питання дотримання вимог чинного законодавства під час виконання покарань та стягнень у виді громадських та суспільно-корисних робіт, сприяння у пошуці кандидатів у волонтери пробації, наданні соціальних послуг клієнтам пробації та особам, які звільняються з місць обмеження або позбавлення волі, у наданні допомоги збору інформації на осіб, щодо яких потрібно скласти досудову доповідь тощо.

По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці Луцького районного відділу Центру пробації у Волинській області та Торчинської ТГ та підписано Меморандум про співробітництво.