#24 Придбання дитячих майданчиків у села громади

Дата: 26.12.2021 10:07

Отож, на кінець року вдалося реалізувати проект "Дитячий майданчик у кожне село".

Так, за кошти місцевого бюджету були закуплені комплекти дитячих качель у села Городині, Горзвин, Воютин. А також у дитячі садки села Садів та селища Торчин. Крім того у дитячий садок села Смолигів закуплено комплект спортивного майданчика.

"Діти – наш найдорожчий скарб. Розвивати і заохочувати їх – наш святий обов’язок. Лише тоді буде у нас гідна зміна, коли діти будуть рости здоровими і щасливими на благо нашої країни, – зазначив голова громади Юрій Кревський.

На даний момент пройшли усі процедури закупівлі, але було прийнято рішення встановлення качель перенести на весну, адже недоцільно на зиму виконувати дані роботи.