№18 Встановлення пожежної сигналізації в навчальних та дошкільних закладах Торчинської громади

Дата: 24.12.2021 09:41

У зв»язку з відсутністю пожежної сигналізації в Смолигівській школі у 2020 році були приписи, а пізніше - рішення суду щодо закриття навчального закладу.

Завдяки злагодженим діям керівництва громади, юридичного відділу, рішення суду вдалося відтермінувати, а навчальний рік завершити у звичний для школярів час.

Торчинська селищна рада в терміновому порядку замовили робочі проекти на виконання даних робіт.

Було прийняте рішення встановити пожежні сигналізатори у всіх навчальних та позашкільних закладах Торчинської громади.

На виготовлення робочих проектів по встановленню пожежної сигналізації з місцевого бюджету було виділено 104 тис.267грн.

На виконання робіт з встановлення сигналізації затратили 775 тис.712грн.

«Ми сприяємо тому, аби в кожному освітньому закладі нашої громади була наявна система сигналізації, а також необхідна кількість вогнегасників на випадок пожежі. Це питання, в першу чергу, безпеки і життя наших дітей і трудових колективів», – наголосив голова Торчинської громади Юрій Кревський.