Відкриття головної ялинки громади

Дата: 23.12.2021 09:33

19 грудня в День святого Миколая в Торчині на головній площі селища відбулося урочисте відкриття головної ялинки громади. О 16 годині на площі розпочалося дійство, в якому взяли участь казкові герої. Головним учаснико цього чудового свята, звісно ж, був святий Миколай. Малеча, що зібралася на площі з цієї нагоди, з радістю і веселим завзяттям приймала участь у запальних танцях, із подихом та захопленням спостерігала за святковими дивами, які творилися навколо.

Дітей та дорослих, які були присутні під час цих святкових урочистостей, привітали з початком новорічних свят та урочистим відкриттям головної ялинки громади Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20 та Юрій Кревський, голова Торчинської громади. Звучали побажання миру, щастя, добра і всіляких гараздів.

Під щасливий галас малечі засіяли вогні головної ялинки громади, які знаменують собою прихід новорічних свят