#15 Проведення ремонтних робіт у Буянівській гімназії-філії ОЗЗСО «Торчинський ліцей»

Дата: 21.12.2021 15:21

Турбуючись про безпеку дітей, перед початком навчального року у коридорі школи замінили підлогу, яка прогнила і в деяких місцях уже стала провалюватися.

До слова, у навчальному закладі нема спортзалу, тому у цій просторій кімнаті учні займаються фізкультурою та проводять урочисті лінійки.

Крім того, підлогу було замінено ще в одній класній кімнаті та обідній залі їдальні.

Дерев’яні дошки на виконання ремонтних робіт закупили за кошти селищного бюджету. Вартість – 32 тис 847 грн.

Слід зазначити, що усі ремонтні роботи взяли на себе керівництво та працівники гімназії, за що висловлюємо їм велику вдячність. Насправді, заклади, у яких працюють небайдужі люди, які готові тратити свій час, зусилля, вміння задля розвитку закладу - мають майбутнє. І не важливо, хто це: педагогічні працівники чи обслуговуючий персонал.

Восени на шкільному подвір’ї довелося замінити теплотрасу, бо старі труби уже повністю зіржавіли та стали непридатними для використання.

Тепер під час опалювального сезону у класах тепло і комфортно.

На ці роботи з бюджету селищної ради виділено 49 тис 912 грн.

І ще одну хорошу справу вдалося реалізувати в гімназії села Буяни.

Було оновлено шкільне подвір’я, на якому з’явилася рівненька бруківка.

У жовтні 2020 року Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20 пообіцяв, що останній шкільний вальс випускники танцюватимуть на бруківці. Було досягнуто домовленості, що обранець громади надасть бруківку, а монтаж зроблять силами батьків. Слова дотримали обидві сторони. І уже навесні 2021 року біля навчального закладу була укладена бруківка.

Отож, бачимо, що однією хорошою справою тут не обійшлося: багато позитивних змін відбулося в навчальному закладі.