№13 Встановлення нових котлів у закладі дошкільної освіти «КАПІТОШКА» у селі Веселе

Дата: 21.12.2021 15:12

ЗДО «Капітошка» відвідує 37 дітей віком від двох до шести років.

-У дошкільному закладі 15 років тому були встановлені газові котли,- ділиться Зоряна Кухарук, керівник дитячого садочка. - Останні три роки під час опалювального сезону часто доводилося ремонтувати котли, бо вони постійно виходили з ладу. Весною було прийнято рішення замінити котли на нові, адже фахівці зробили висновок, що старі котли уже не підлягають ремонту.

Тому, з бюджету Торчинської селищної ради були виділені кошти в сумі 114 тис.грн на придбання двох нових сучасних котлів та ремонт опалювальної системи.

Восени котли були встановлені. Крім того, були виконані роботи із заміни частини труб системи парового опалення в приміщенні садочка.

-Тепловий режим у дошкільному закладі – це здоров‘я дітей і персоналу, який там працює, і ключовим завданням для громади є забезпечення достойного життя кожного її мешканця. А здоров’я дітей – це здоров’я нації в цілому, тому про їх комфорт громада мусить дбати постійно, - зазначив голова громади, Юрій Кревський.

Ми прагнемо створити комфортні умови для виховання підростаючого покоління та забезпечити міцне здоров’я учасників навчально-виховного процесу.