Облаштовано вуличне освітлення у селах Городині, Романів

Дата: 21.12.2021 15:00

В рамках проекту 30 хороших справ в Торчинській громаді сьогодні розкажемо ще про одну важливу справу, яку вдалося реалізувати впродовж 2021 року.

№11 Освітлення сіл Городині, Романів

Городині, Романів – села, які з жовтня 2020 року увійшли до складу Торчинської громади.

Населені пункти віддалені, жителів небагато, але люди там привітні та працьовиті!

Пріоритетним напрямком розвитку Торчинської громади є освітлення населених пунктів. В громаді майже усі села освітлені. Але в Городинях та Романові вуличного освітлення не було взагалі. А тепер є!

У липні із держбюджету на соціально-економічний розвиток територій, за сприянням Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20 , було виділено 136 тис грн. для реконструкції мережі вуличного освітлення від ТП №120 по вул.. Квітнева в с. Романів. На реконструкцію мережі вуличного освітлення від ТП №120 по вул. Центральній та Квітневій, Граничній у с. Городині – сума коштів 227 тис грн..

З бюджету Торчинської селищної ради на роботи з встановлення вуличного освітлення в Романові було виділено 41 973 грн., в Городинях - 129 300грн.

Роботи з реконструкції мереж передбачали прокладання ізольованих дротів, підвішування самоутримних ізольованих дротів на опорах, встановлення світильників, монтаж електрообладнання й пусконалагоджувальні роботи. Роботи завершили до грудня поточного року.

Села Городині та Романів будуть освічуватися у вечірню пору доби. Це найменше, що ми можемо зробити для місцевих жителів цих населених пунктів.