Дата: 21.12.2021 11:55

22 грудня 2021 року  о 10-30 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться п'ятнадцята сесія восьмого скликання.

На сесію  запрошені заступники селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради, старости населених пунктів, начальники відділів селищної ради.

Порядок денний:
1.Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої сесії восьмого скликання селищної ради.

2. Про затвердження бюджету Торчинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми надання соціальних послуг  та інших видів допомоги незахищеним верствам населення Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

4. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про затвердження Програми  «Компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам по Торчинській територіальній громаді на 2022 рік».

6. Про затвердження Програми  «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян по Торчинській територіальній громаді на 2022 рік».

7. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального
підприємства «Торчинська районна лікарня Торчинської селищної ради» на 2022 рік.

9. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги» Ківерцівської міської ради на 2022 рік».

10. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

11. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

12. Про затвердження Програми зайнятості населення Торчинської територіальної громади на 2022 рік

13. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2022 рік.

14. Про затвердження Програми заходів у сфері освіти Торчинської територіальної громади 2022 рік.

15. Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів освіти Торчинської територіальної громади на 2022 рік.

16. Про затвердження селищної Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2022-2025 роки.

17. Про затвердження програми фінансової  підтримки «Центру надання соціальних послуг Торчинської селищної ради»

18. Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладі.

19. Про пільгове забезпечення дітей харчуванням в дошкільних навчальних  закладах

20. Про безоплатне харчування дітей військовослужбовців учасників АТО.

21.Про план роботи Торчинської селищної ради на 2022 рік.

22. Про затвердження розпоряджень прийнятих в міжсесійний період.

23. Про прийняття пам’ятки історії та монументального мистецтва на баланс Торчинської територіальної громади.

24. Про розгляд земельних питань.

25.Різне.