Зустріч з представниками Державної служби якості освіти

Дата: 11.12.2021 00:55

Сучасна громада - це та, де втілюють ідеї розвитку та ключем свого успіху бачать, насамперед, якість. На місцевому рівні якість освіти забезпечується створенням дієвої цілісної системи закладів освіти, ефективним управлінням в громаді, відповідальним і компетентним виконанням повноважень у сфері надання освітніх послуг.

Саме це обговорювали 07 грудня 2021 року під час ділової зустрічі голова Торчинської громади Юрій Кревський та начальник територіального управління Служби якості освіти Ангеліна Корець.

На допомогу територіальним громадам Державна служба якості освіти спільно з командою швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) розробила порадник «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти», який презентований Торчинській територіальній громаді.

Дякуємо за співпрацю!