30 хороших справ: №7 Встановлення дитячого майданчика у Воютині

Дата: 11.12.2021 00:48

Рубрика, у якій ми розповідаємо про 30 хороших справ, які вдалося реалізувати в Торчинській громаді, триває.

№7 Дитячий ігровий майданчик у селі Воютин.

Село Воютин. Квітуче, охайне, з розвинутою соціальною інфрастуктурою: ліцей, дитячий садочок, Будинок культури. А в цього річ ще й дитячий майданчик облаштували. Бо діток там багато, а місця для активного відпочинку та прогулянок з батьками у селі не було.

Майданчик став осередком відпочинку не лише для дошкільнят, але й для школярів. Нові гойдалки, каруселі, гірки, пісочниці – дозвілля у місцевої дітвори тепер активне та цікаве.

Реалізація проєкту стала можливою за сприяння народного депутата Вячеслава Рубльова. Дитячий комплекс було придбано та встановлено за державні кошти на соціально-економічний розвиток громад.

- Особливої уваги заслуговують найменші мешканці Торчинської громади, - зазначив голова громади Юрій Кревський. Адже у сільських дітей, на відміну від міських, мало привілеїв для розвитку та дозвілля. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі, щоб села змінювалися і розвивалися.

До слова, уже триває тендерна процедура із закупівлі ігрового майданчика у дитячий садок села Воютин.

Буде діткам де гратися!

І це добре!!!