30 добрих справ: №3 Обгородження кладовища у селі Буяни

Дата: 11.12.2021 00:29

І знову до вашої уваги рубрика "30 добрих справ" у Торчинській громаді

№3 Обгородження кладовища у селі Буяни.

Цвинтар – місце спочинку наших рідних, знайомих, сусідів. Моральний обов’язок кожного – шанобливо ставитися та долучатися до впорядкування кладовищ.

Цьогоріч за кошти бюджету Торчинської громади обгородили цвинтар у селі Буяни (частово цвинтар був обгороджений у 2020 році). Для зведення паркану виділили 100 тисяч гривень.

Впорядкувати цвинтар допомогли і небайдужі уродженці громади, які фінансово долучилися до цієї справи. Благодійна організація «Благодійний фонд «ВЕЛНЕС» виділив близько 120 тисяч гривень на огорожу з воротами і хвірткою.

За словами Торчинського селищного голови Юрія Кревського, у громаді 25 кладовищ, які потребують постійного догляду та проведення благоустрою. Частково ці роботи проводять працівники ВУЖКГ смт Торчин. Велика роль у питанні належного стану кладовищ у населених пунктах громади належить священикам, які теж долучаються до виконання робіт з благоустрою. Настоятелі храмів спільно з місцевими жителями проводять суботники та наводять лад на кладовищах.

Ми переконані, що тільки спільними зусиллями: настоятелі храмів-люди-влада вдасться навести лад на кладовищах.

До слова - найближчих планах – встановити огорожу та ворота на новому кладовищі у Торчині.