Дата: 09.12.2021 12:12

10 грудня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться чотирнадцята позачергова сесія восьмого скликання.

На сесію запрошені заступників  селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, старост сіл, начальників відділів та спеціалістів виконавчого апарату селищної ради, керівників підприємств, установ та організацій.

На розгляд сесії включені до порядку денного наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного чотирнадцятої сесії восьмого скликання селищної ради.

2. Про внесення змін до рішення сесії Торчинської селищної ради

№ 4/2 від 24.12.2020 року «Про бюджет територіальної громади Торчинської селищної ради на 2021 рік».

Інформує: Кревська І.М.- начальник відділу фінансів

3. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Торчинської селищної ради майна з комунальної власності Підгайцівської територіальної громади

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний голова

4. Про надання згоди на прийняття  в комунальну власність територіальної  громади Торчинської селищної ради майна (автобус NEOPLAN  N216)  з комунальної власності  Підгайцівської територіальної громади

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний голова

5. Про звіт голови про роботу Молодіжної ради Торчинської селищної ради.

Інформує: Шклярук Ю.В.- голова

Молодіжної ради

6. Про передачу майна з комунальної власності Торчинської селищної ради в державну власність.

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний голова

7. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Торчинської селищної ради на 2021 рік.

Інформує: Кревська І.М.- начальник відділу фінансів

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Торчинська районна лікарня Торчинської селищної ради на 2021 рік».

Інформує: Кревська І.М.- начальник відділу фінансів

9. Про затвердження розпоряджень прийнятих в міжсесійний період.

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний голова

10. Про розгляд земельних питань.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник земельного відділу

11. Різне.