Голова громади взяв участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях

Дата: 23.11.2021 10:07

18-21 листопада на Закарпатті у м.Берегове відбулися Всеукраїнські спортивні змагання серед голів міських, селищних, сільських рад, голів і старост територіальних громад, у яких брав участь і голова Торчинської громади Юрій Кревський.

Команда учасників з Волині (Олег Кух , Віктор Пась , Гусак Богдан, Кашик Віталій, Косинець Юрій) вибороли ІІ місце та привезла чемпіонський кубок ???? з волейболу!!!

Високий результат показав Валерій Боярський у підійманні гирі, Юрій Кревський у тенісі серед чоловіків, Анастасія Павлович у тенісі серед жінок, Ковжук Віктор у шахах, Людмила Бойчук у дарці!!!

Вітаємо команду та всіх вболівальників з достойним представленням Волині на Всеукраїнських спортивних змаганнях !